Produktów: 0
Bezpieczne zakupy lamp i oświetlenia w Imperiumlamp.pl Bezpieczne zakupy lamp i oświetlenia w Imperiumlamp.pl potwierdzone certyfikatem Trusted Shops

Nowodvorski Lighting Nowości 2015 zaprezetnowane na Targach "Światło 2015" organizowanych na Warszawskich Halach Expo XXI.

Targi oświetleniowe „Światło 2015” mamy już za sobą, a co za tym idzie, firmy oświetleniowe pokazały swoje najnowsze kolekcje.

Chcielibyśmy przedstawić najnowszą kolekcję lamp jednego z najbardziej renomowanych producentów oświetleniowych w Polsce – firmy Nowodvoski Lighting.

Ten rok dla firmy Nowodvorski jest szczególny, producent w sposób znaczący jeszcze bardziej rozszerzył swoją ofertę lamp o blisko 300 pozycji. Pokrótce chcielibyśmy przedstawić co nowego producent przygotował na nadchodzący nowy rok w swoich nowościach 2015.

Lampy Loftowe to kierunek designierski, który w ostatnich kilku latach rozwija się doskonale. Lampy rewelacyjnie wkomponowały się w gusta Polaków, którzy odchodzą od klasycznych rozwiązań na rzecz coraz bardziej odważnych stylizacji swoich domów i mieszkań. Firma Nowodvorski w nowościach 2015 przedstawiła kilka bardzo ciekawych nowych propozycji lamp Loftowych, najciekawsze z nich to lampy Workshop, Sticks, Garret, Hemisphere Rust.


Lampy Loftowe Nowości 2015 firmy Nowodvorski

Lampy Loftowe Nowości 2015 firmy Nowodvorski

Lampy Loftowe Nowości 2015 firmy Nowodvorski

Lampy Loftowe Nowości 2015 firmy Nowodvorski

 

Kolejną nowością w ofercie producenta są lampy Ball. Ich największą zaletą jest funkcjonalność. Lampy można tak naprawdę zamontować w dowolnym pomieszczeniu, salonie, pracowni, przedpokoju czy nawet w pokoju dziecka.Lampy Ball Nowości 2015 firmy Nowodvorski

Lampy Ball Nowości 2015 firmy Nowodvorski

Lampy Ball Nowości 2015 firmy Nowodvorski

Lampy Ball Nowości 2015 firmy Nowodvorski

 

Oświetlenie punktowe to dział w branży oświetleniowej, który z roku na rok coraz bardziej dynamicznie się rozwija. Przykładem takiego oświetlenia może być rodzina lamp Eye, którą firma Nowodvorski wprowadziła do swojej oferty kilka lat temu i sukcesywnie rozszerza. Rodzina Eye Super spodobała się nam najbardziej, gdyż ta kolekcja zawiera pełną funkcjonalność – lampę można zamontować jako żyrandol centralny, a także może być używany do oświetlenia punktowego miejsc na których najbardziej nam zależy, aby były odpowiednio oświetlone. Rodzina Eye super to także kinkiet ścienny, pojedyncze zwisy, a także lamp podłogowa. Oprawka lamp Eye Super podlega regulacji i można ją skierować w dowolnym kierunku.

Największą zaletą lamp Eye Spot jest ich szerokie spektrum zastosowania, mogą być montowane tak naprawdę wszędzie, w domu, w mieszkaniu, przedpokoju, pracowni czy sklepie.

Lampy EYE Nowości 2015 firmy Nowodvorski

Lampy EYE Nowości 2015 firmy Nowodvorski

Lampy EYE Nowości 2015 firmy Nowodvorski

 

Lampy Straight Wall – kolekcja lamp, która po prostu musiała powstać, jest rozszerzeniem lamp Straight, które zadebiutowały 2 lata temu z przeznaczeniem do montażu jako plafony sufitowe. Straight Wall jest przeznaczona do montażu na ścianie w formie kinkietu. Lampa świeci w dół.

Lampy Straight Wall Nowości 2015 firmy Nowodvorski

 

Coś ciekawego dla miłośników "ekologicznych" rozwiązań, Across, Frame, OSB i BIOLampy Ekologiczne Nowości 2015 firmy Nowodvorski

Lampy Ekologiczne Nowości 2015 firmy Nowodvorski

Zapisz

Zapisz

Blog oświetleniowy

Pisali o nas:

ImperiumLamp - Sklep z oświetleniem ImperiumLamp - Sklep z lampami nowoczesnymi ImperiumLamp - Sklep Lampy Nowodvorski
Copyright © 2006-2018 Sklep www.imperiumlamp.pl należy do grupy ImperiumDesign.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep internetowy Quick.Cart
designed by webPixel.pl