Produktów: 0
Bezpieczne zakupy lamp i oświetlenia w Imperiumlamp.pl Bezpieczne zakupy lamp i oświetlenia w Imperiumlamp.pl potwierdzone certyfikatem Trusted Shops

Lampy LED, posiadamy ogromny wybór oświetlenia typu LED - ciepła barwa 3000K.

Adam Mielczarek | 2018-01-15

Oświetlenie LED jest rodzajem oświetlenia z wbudowanym źródłem światła w postaci LED. Na rynku istnieje wielu producentów, importerów lamp w technologii LED. Na co musimy zwrócić uwagę? Wybierając lampy LED stawiajmy na jakość. Polska firma Nowodvorski Lighting w swojej ofercie posiada kilkanaście rodzin lamp z wbudowanymi źródłami światła w postaci Led.  Bardzo dużą popularnością cieszą się oprawy Straight Led, Arena Led czy lampy Alehandro. Kolejnym polskim producentem, który specjalizuje się w produkcji lamp Led jest firma Milagro z Częstochowy, której lampy mamy przyjemność posiadać w swojej ofercie.

Ogromną zaletą lamp Led jest ich design, producenci prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej wymyślnych form i kształtów lamp. Przykładem takich lamp jest niemiecka firma Sompex Lighting.

Jaką barwę wybrać do domu? Lampy LED sprzedawane są najczęściej w dwóch barwach: 3000K i 4000K. Jeżeli planujemy zakup oświetlenia Led do domu lub mieszkania zdecydowanie polecamy oprawy w których barwa Led wynosi 3000K (ciepła). Barwa 4000K (chłodniejsza) zdecydowanie lepiej się sprawdzi w pracy, biurze czy sklepie.

Adventage LED VI R10154 Redlux
TRATT led kinkiet 105803 Markslojd
STRAIGHT WALL LED graphite S 9618 Nowodvorski
ZANDO LED C2403-2 Italux
Mensa LED alu R12119 Redlux
Blog oświetleniowy

Pisali o nas:

ImperiumLamp - Sklep z oświetleniem ImperiumLamp - Sklep z lampami nowoczesnymi ImperiumLamp - Sklep Lampy Nowodvorski
Copyright © 2006-2018 Sklep www.imperiumlamp.pl należy do grupy ImperiumDesign.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep internetowy Quick.Cart
designed by webPixel.pl