Produktów: 0
Bezpieczne zakupy lamp i oświetlenia w Imperiumlamp.pl Bezpieczne zakupy lamp i oświetlenia w Imperiumlamp.pl potwierdzone certyfikatem Trusted Shops

Lampy LED, posiadamy ogromny wybór oświetlenia typu LED - ciepła barwa 3000K.

Oświetlenie LED jest rodzajem oświetlenia z wbudowanym źródłem światła w postaci LED. Na rynku istnieje wielu producentów, importerów lamp w technologii LED. Na co musimy zwrócić uwagę? Wybierając lampy LED stawiajmy na jakość. Polska firma Nowodvorski Lighting w swojej ofercie posiada kilkanaście rodzin lamp z wbudowanymi źródłami światła w postaci Led.  Bardzo dużą popularnością cieszą się oprawy Straight Led, Arena Led czy lampy Alehandro. Kolejnym polskim producentem, który specjalizuje się w produkcji lamp Led jest firma Milagro z Częstochowy, której lampy mamy przyjemność posiadać w swojej ofercie.

Ogromną zaletą lamp Led jest ich design, producenci prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej wymyślnych form i kształtów lamp. Przykładem takich lamp jest niemiecka firma Sompex Lighting.

Jaką barwę wybrać do domu? Lampy LED sprzedawane są najczęściej w dwóch barwach: 3000K i 4000K. Jeżeli planujemy zakup oświetlenia Led do domu lub mieszkania zdecydowanie polecamy oprawy w których barwa Led wynosi 3000K (ciepła). Barwa 4000K (chłodniejsza) zdecydowanie lepiej się sprawdzi w pracy, biurze czy sklepie.

Wyprzedaż
RABAT: 46 %
BELIZE LED black 6276 Nowodvorski

BELIZE LED black 6276 Nowodvorski

84.87»
45.83PLN
(Sztuk: 29)
Wyprzedaż
RABAT: 42 %
NASSAU LED black 6281 Nowodvorski

NASSAU LED black 6281 Nowodvorski

92.25»
53.51PLN
(Sztuk: 10)
Blog oświetleniowy

Pisali o nas:

ImperiumLamp - Sklep z oświetleniem ImperiumLamp - Sklep z lampami nowoczesnymi ImperiumLamp - Sklep Lampy Nowodvorski
Copyright © 2006-2018 Sklep www.imperiumlamp.pl należy do grupy ImperiumDesign.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep internetowy Quick.Cart
designed by webPixel.pl