Produktów: 0
Bezpieczne zakupy lamp i oświetlenia w Imperiumlamp.pl Bezpieczne zakupy lamp i oświetlenia w Imperiumlamp.pl potwierdzone certyfikatem Trusted Shops

Nowości firmy TK Lighting [2018]

Adam Mielczarek | 2018-10-17

Firma TK Lighting z każdym rokiem przygotowuje dla Was nową kolekcję lamp. W tym roku królują lampy, których forma na pewno będzie ciekawym akcentem w pomieszczeniu. Pierwszą nowością, którą chcemy wam przedstawić to rodzina lamp Galaxy, czyli ażurowa kolekcja składająca się ze zwisów, plafonów i lampy biurkowej. Wykonane są ze stali malowanej proszkowo na kolor czarny mat wykończonych oprawkami w kolorze miedzi, minimalistyczne wzornictwo tak w skrócie można opisać rodzinę lamp Galaxy. W połączeniu z żarówkami dekoracyjnymi stworzą niepowtarzalny nastrój w pomieszczeniach typu loft jak i nowoczesnych utrzymanych w surowej stylistyce.

Na szczególne wyróżnienie naszym zdaniem zasługują dwa zwisy w postaci pająka czyli lampy, w której możemy samodzielnie rozplanować rozmieszczenie punktów świetlnych poprzez rozstawienie "nóg" według własnego uznania oraz klasycznej listwy a także plafon sufitowy, który jest swoistym dopełnieniem kolekcji. 

Rodzina Galaxy to nawiązanie do obecnie panujących trendów we współczesnym stylu aranżacji wnętrz. Lampy nie muszą być już tylko funkcjonalne, ale mogą a czasem także muszą dopełniać wystroju pomieszczenia. Poprzez swoją lekkość formy nie narzucają się w całej kompozycji pomieszczenia.

Kolejną propozycją pasującą do trendu lamp ażurowych jest rodzina TINA. Składa się z czterech zwisów i tak jak w przypadku rodziny GALAXY najlepiej komponuje się z żarówką dekoracyjną. Należy pamiętać że tego typu żarówki mają mniejszą moc i nie należy ich traktować jako główne oświetlenie pokoju a raczej dopełnienie nadające nastrój przytulności.

Inną ciekawą nowością, którą firma TK Lighting przygotowala dla Was to rodzina lamp RELAX. Lampy te to połączenie klasycznych lamp sufitowych z cechami oświetlenia punktowego. W każdym modelu mamy możliwość kierunkowego ustawienia klosza według własnych potrzeb. Rodzina lamp Relax składa się z kilkunastu modeli różniących się między sobą ilością punktów świetlnych jak i kolorystyką. Tak szeroki wybór pozwala na zastosowanie jej w każdym pomieszczeniu. 

Firma pomyślała także o najmłodszych użytkownikach i w rodzienie Relax występuja lampy, także w bardziej dziecięcej kolorystyce. Wszystkie punkty świetlne przystosowane są do żarówek o maksymalnej mocy 60W i gwincie E27. Każdy rodzaj kolorystyczny występuje od jednego do czterech punktów świetlnych. 

RELAX gray plafon 1622 TK Lighting
RELAX white III 1613 TK Lighting
RELAX white kinkiet 1611 TK Lighting
RELAX JUNIOR 4 plafon 1834 TK Lighting
RELAX white IV 1615 TK Lighting
Blog oświetleniowy
ImperiumLamp na YouTube

Pisali o nas:

ImperiumLamp - Sklep z oświetleniem ImperiumLamp - Sklep z lampami nowoczesnymi ImperiumLamp - Sklep Lampy Nowodvorski
Copyright © 2006-2018 Sklep www.imperiumlamp.pl należy do grupy ImperiumDesign.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Sklep internetowy Quick.Cart
designed by webPixel.pl